Бізнес
МОДЕЛЬЄР
 
10b

Аудиторські довідки та консультації

Приймаючи до уваги наявність багаторічного досвіду роботи аудиторів Аудиторської фірми«V.I.P. Audit» та їх високий рівень кваліфікації, Клієнти можуть розраховувати на отримання оперативних та вичерпних консультацій з будь-яких питань, пов’язаних з оподаткуванням, організацією бухгалтерського чи податкового обліку, проведенням чи оформленням певних господарських операцій тощо. При цьому, не абияке значення має той факт, що напрямки та характер діяльності Клієнтів Аудиторської фірми є надзвичайно різноманітними, за рахунок чого було напрацьовано досвід та навички у, практично, будь-яких галузях економіки.

Форми надання довідок та консультацій залежатимуть від побажання Клієнта, способу чи сфери їх використання чи будь-яких інших обставин, окреслених Клієнтом: усна консультація; письмова довідка; експертний висновок тощо.

Також, у практиці Аудиторської фірми застосовується робота з Клієнтом у форматі постійної довідково-інформаційної підтримки. Зазначений формат передбачає укладення договору, за яким фахівці Аудиторської фірми на постійній основі здійснюють таку підтримку бухгалтерської служби та/або адміністрації Клієнта, забезпечуючи, при цьому, якісне та оперативне вирішення будь-яких ускладнень з якими може стикнутися бухгалтерська служба Компанії у процесі поточної роботи.

business modelere