Бізнес
МОДЕЛЬЄР
Новини

Новини

Thursday, 07 December 2017 11:02

Функція адвоката/юриста

  Функція адвоката/юриста не може полягати в сприянні телепортації хабаря від Клієнта до отримувача Місія правника - ілюстрація наслідків такої транзакції, пошук правильного вирішення проблеми та сприяння його втіленню. #UNIC #бізнес_проти_корупції #Янедаю Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу  
9 жовтня 2017 року відбулися Установчі збори Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу. Започаткована Business Ombudsman Council - Ukraine за підтримки European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) та OECD з метою просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу, мережа об’єднала лідерів вітчизняного та міжнародного бізнесу у галузях промисловості, сільського господарства, фінансового сектору та сектору послуг.  Група компаній "VIP Consulting" має честь повідомити про набуття членства у мережі та запрошує своїх партнерів і друзів долучатися! Створимо умови до прозорого та відповідального бізнесу в Україні разом!
Оскільки значна частина людей з нашого кола спілкування є або керівником, або учасником ТОВ/ТДВ, Sergiy Kebkal підготував для Вас короткий огляд можливих змін в законодавстві на найближчу перспективу. Прект закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» в грудні 2016 року прийнято в першому читанні. Перспективи прийняття закону в цілому найближчим часом цілком реальні. Основні новели законопроекту:
  Нам з вами випала велика честь і щастя самим будувати свою Країну. Якоюсь мірою ми - хороші інопланетяни, які населяють справжнім життям нову планету :-)Сумнівів нема, - ми її таки надихнемо і зробимо це швидше і краще, ніж це здається зараз. А потім ми з Вами будемо довго насолоджуватися плодами своєї праці і радіти за тих, хто робитиме Україну ще кращою після нас. У нас точно все вдасться! Шануймося!Слава Україні!  
 Для друзів як для себе Зважаючи на динамічно зростаючу кількість запитань від друзів/товаришів/знайомих щодо процедури реорганізації ПАТ/ПрАТ в ТОВ/ТДВ викладаємо свої напрацювання у вигляді загального алгоритму дій. Беріть, користуйтесь 8-)  
    Наш невтомний Сергій Кебкал, продовжує збирати корисний досвід і ділитися ним з іншими:За результатами круглого столу «Ціна публічності: виклики та можливості для акціонерних товариств» доповідаю :)Схоже, що є задум зробити "капітальний (наскільки це можливо) ремонт" законодавства по акціонерним товариствам (АТ). Рівень розуміння проблем надихає, а рівень задіяних учасників вселяє впевненість.Концептуально планується:1. Визнавати публічними тільки ті АТ, які здійснили публічне розміщення акцій та/або перебувають у лістингу станом на 01.01.18 р. (зараз таких 6 шт.).2. Всі інші АТ визнати приватними (незалежно від назви).3. Посилити вимоги по розкриттю інформації та захисту…
Юридична фірма «V.I.P. Consulting» має за честь повідомити про долучення до створення Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу - нової ініціативи для бізнесу, який прагне працювати прозоро. Вказана мережа була започаткована Радою бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Метою створення мережі є просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. Висловлюємо вдячність Раді бізнес-омбудсмена за надзвичайно актуальну ініціативу та закликаємо бізнес-спільноту долучатись до мережі, адже доброчесність українських компаній залежить від кожного з нас, колеги!  Офіційний прес-реліз  
Нам здається, що ми придумали прикольну річ. Якщо Ви пройдете за цим посиланням - Бізнес-Конструктор, то отримаєте шарову консультацію, яка може змінити Ваше життя :)Цей пафос, звичайно, трошки є жартом, але - тільки трошки.Всі ми знаємо багато людей, які хотіли б свій бізнес, але мільярд страшилок про провєряющіх, космічні податки і т. д. не дають зрушити з місця. Через це ми роками сидимо і рефлексуємо: як можна буде забити на потребу погоджувати відпустку з шефом або – заглядати в телефон чи не скинули зарплати на картку, або – відпрошуватися на…
Сьогодні з’явилися дві новини: про те, що планують скасувати вихідний на 2 травня і про те, що скоро травневі свята і «вся зрада буде закопана на городі». У зараженій юризмом фантазії це все сформувалося в таку дивну думку: на травневі свята треба святкувати Незалежність України. Знаєте чому? ТОМУ ЩО НА ТРАВНЕВІ УКРАЇНА САДИТЬ ГОРОДИ!!!
Friday, 17 March 2017 15:47

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ ЩО...?

А чи знаєте Ви що вже 76 днів районні податкові інспекції НЕ МАЮТЬ ПРАВА здійснювати податкові перевірки бізнесу? Причому, - ніякі: ні планові, ні позапланові, ні виїздні, ні камеральні... НІЯКІ!!!Так що, якщо Вам якась районна податкова запропонувала або запропонує такий "сервіс", то Ви можете можете заздалегідь заготувати їм маршрут пішохідної еротичної прогулянки.
Page 1 of 2