10b

Аудиторські довідки та консультації

Приймаючи до уваги наявність багаторічного досвіду роботи аудиторів Аудиторської фірми«V.I.P. Audit» та їх високий рівень кваліфікації, Клієнти можуть розраховувати на отримання оперативних та вичерпних консультацій з будь-яких питань, пов’язаних з оподаткуванням, організацією бухгалтерського чи податкового обліку, проведенням чи оформленням певних господарських операцій тощо. При цьому, не абияке значення має той факт, що напрямки та характер діяльності Клієнтів Аудиторської фірми є надзвичайно різноманітними, за рахунок чого було напрацьовано досвід та навички у, практично, будь-яких галузях економіки.

Форми надання довідок та консультацій залежатимуть від побажання Клієнта, способу чи сфери їх використання чи будь-яких інших обставин, окреслених Клієнтом: усна консультація; письмова довідка; експертний висновок тощо.

Також, у практиці Аудиторської фірми застосовується робота з Клієнтом у форматі постійної довідково-інформаційної підтримки. Зазначений формат передбачає укладення договору, за яким фахівці Аудиторської фірми на постійній основі здійснюють таку підтримку бухгалтерської служби та/або адміністрації Клієнта, забезпечуючи, при цьому, якісне та оперативне вирішення будь-яких ускладнень з якими може стикнутися бухгалтерська служба Компанії у процесі поточної роботи.

business modelere