13b

Супровід проектів

Супровід проектів передбачає участь фахівців Аудиторської фірми «V.I.P. Audit» у процесі розробки, погодження, реалізації та припинення комерційних проектів. Необхідність в такій участі часто обумовлена потребою оцінити податкові та фінансові ризики Клієнта від участі у потенційному проекті або ж – здійснити прорахунки наслідків припинення участі у триваючому проекті.

Також, силами наших спеціалістів можливо забезпечити ведення формального або неформального бухобліку діяльності у проекті (наприклад – спільна діяльність з об’єднання вкладів учасників).

Загалом, під цією рубрикою розуміється комплексна та систематична аудиторська підтримка будь-якої діяльності Клієнтів, яка має «разовий» чи нетривалий характер і для якої є економічно недоцільним найм штатного бухгалтера або потребуються глибокі професійні економічні знання та широкопрофільна ерудиція. Відтак, фахівці Аудиторської фірми нерідко залучаються як до аналізу одиночних, але істотних договорів, так і до супроводження масштабних та тривалих бізнес-проектів з багатьма учасниками.

business modelere