03b

Підбір персоналу

Рекрутинговий напрямок HR агенції «V.I.P. Personnel» об’єднує трьох спеціалістів,- рекрутера, корпоративного психолога та HR-аудитора,- спільна робота яких приносить відмінні результати у пошуку необхідних кандидатів.

 

Основними етапами діяльності рекрутингового процесу HR агенції «V.I.P. Personnel» є:

 

Огляд вакансії

  • Анкетування замовника щодо опису вакансії та вимог до кандидата

HR-аудит

  • Оцінка умов роботи та організації робочого процесу
  • Інтерв’ювання працівників та директора на предмет атмосфери в колективі та ефективність взаємозв`язків між персоналом та керівництвом Компанії

Реклама вакансії

  • Підготовка опису «реклами вакансії»
  • Підготовка відеоролика про Компанію-замовника для вищої залученості кандидатів

Підбір кандидатів 

  • Проведення індивідуальних та групових інтерв’ю

Знайомство

  • Зустріч Клієнта з відібраними трьома кандидатами

Психологічний супровід працівника 

  • Допомога в адаптації працівника до нового місця роботи, що зменшує витрати Компанії на підбір та навчання персоналу

 

Спершу наші спеціалісти глибоко вивчають сферу діяльності Компанії-замовника, детально аналізують інформацію про вакансію, історію компанії, її цілі та особливості існуючого процесу початку роботи працівників. Також ми спілкуємось з керівництвом Компанії-замовника щодо затребуваного кандидата та специфіку роботи в Компанії.

Наступним етапом виконання замовлення є реклама вакансії та самої Компанії серед шукачів роботи. Наша команда створює відео, яке чудово візуалізує Компанію, робочий процес, атмосферу, команду. Також ми підходимо до створення опису вакансії з точки зору пошукача. Ми відповідаємо на питання, чому ваша компанія має стати другим домом для нього, чому він має обрати саме вас і що ви і ваша компанія можете дати працівнику. Наша рекрутинг-команда сканує вашу пропозицію для кандидатів, бачить і вміє описати те, що у вакансіях зазвичай не пишуть і на співбесідах не говорять.

Далі ми проводимо групові та індивідуальні інтерв’ю з пошукачами, у процесі яких визначаємо досвід, професійні навички, цілі, мотивацію кожної людини та відповідність вимогам Компанії.

Знайомство фінальних трьох кандидатів, що відповідають усім запитам і пройшли крізь ретельний «фільтр», з представниками Компанії відбувається в офісі Компанії або HR агенції «V.I.P. Personnel» у заздалегідь обумовлений час та у форматі, який вважає найбільш прийнятним Замовник. Після знайомства відбувається обговорення та формується рішення щодо необхідності продовження підбору чи переходу до завершального етапу.

У процесі працевлаштування наші спеціалісти приймають активну участь в погодженні усіх формальностей, які виникають між працівником та роботодавцем на початкових етапах трудових відносин.

HR агенція гарантує новому працівнику підтримку в період адаптації на новому місці роботи, що значно зменшує витрати Компанії-замовника на підбір та навчання персоналу.

 

Як результат такої злагодженої роботи трьох спеціалістів HR агенції, Компанія-замовник отримує:

• високий відгук шукачів на вакансію;
• велику вибірку кандидатів;
• ефективну інтеграцію нового працівника в робочий процес та команду. 

 

business modelere