11

Інтелектуальна власність

Практика інтелектуальної власності є одним з ключових напрямів діяльності Юридичної фірми.

Ми надаємо послуги є реєстрації торговельних марок, авторського права, а також супроводжуємо отримання патентів на винаходи, промислові зразки та корисні моделі. Наявність досвідченого патентного повіреного серед спеціалістів Юридичної фірми надає нам можливість запропонувати Клієнтам допомогу у створенні торговельної марки через призму відповідності знаку умовами правової охорони в Україні; можливість прискорення реєстраційних процедур, та отримання інформації з відповідних реєстрів.

Спеціалісти Юридичної фірми мають широку судову практику у спорах про визнання недійсними реєстрацій, оскарження відмов в реєстрації торговельних марок та захистові прав на об’єкти інтелектуальної власності. При цьому ми готові запропонувати своїм Клієнтам індивідуальні дієві стратегії захисту.

Окремим значущим вектором наших послуг з питань інтелектуальної власності є забезпечення правової охорони комп’ютерних програм. Юридична фірма має багатий досвід ефективного захисту авторських прав на комп’ютерні програми як в порядку цивільного, господарського та кримінального судочинства, так і в межах представництва інтересів суб’єктів авторських прав та території України перед порушниками та державними органами.

business modelere