Шановні Колеги.

Командою Групи Компаній «V.I.P. Consulting» розроблено дуже простий тест*, за допомогою якого Ви можете з’ясувати, як найвигідніше зареєструватися, якщо Ви хочете почати свій бізнес.
Для тих, у кого бізнес вже є, тут можна перевірити чи оптимальну форму його ведення і систему оподаткування Ви обрали.

*

Тестування на цьому ресурсі є повністю безкоштовним.

Ніяких реєстрацій не потребується.

Результати Ви отримаєте одразу, по закінченні тестування.

Використовуйте з вигодою!

Застереження-1: Тест є ВІДКРИТИМ для використання будь-ким і на будь-яких ресурсах, за умови, що таке використання здійснюється за посиланням на джерело його походження (наш сайт) або із вказівкою на авторство. Все інше будемо вважати порушенням авторських прав і жорстоко карати :)

Застереження-2: МИ ГАРАНТУЄМО, що в результаті проходження тесту Ви отримаєте цілком вичерпну загальну рекомендацію. Однак, тест не варто використовувати тим, хто має намір розпочинати бізнес у сфері сільського господарства або заробляти більше, ніж 20 мільйонів на рік. Рішення про форму ведення бізнесу та систему оподаткування у таких випадках Вам потрібно приймати з урахуванням усіх особливостей бізнесу та за участі консультантів.

Застереження-3: У тестуванні не відображено особливості справляння ПДВ, застосування касових апаратів, та деякі інші специфічні процедури. Річ у тім, що Ви будете змушені виконувати вимоги закону (наприклад: платити ПДВ чи застосовувати касовий апарат) незалежно від вашої волі і обраної системи оподаткування та форми ведення бізнесу, якщо це буде зумовлено специфікою Вашої конкретної діяльності.

Правовий консалтинг
Правовий
консалтинг

- детальніше
Трудові відносини
Трудові
відносини - детальніше
Корпоративні відносини
Корпоративні
відносини - детальніше
Податкові та інші адміністративні відносини
Податкові та інші адміністративні відносини - детальніше
Реєстраційні та дозвільні процедури
Реєстраційні, дозвільні процедури - детальніше