Трансфертне

Трансфертне

від 30 000 грн

Починаючи з 2013 року в Україні було введено в дію моніторинг та контроль з боку Державної податкової служби операцій з пов’язаними особами та нерезидентами. Посилення уваги з боку державних органів та складність опису контрольованих операцій є факторами, що підвищують увагу до даного питання з боку транснаціональних компаній та компаній, що мають пов’язаних осіб закордоном. На сьогодні розвиток та розширення бізнесу взаємопов’язаний з п

Ми співпрацюємо за такими напрямками:

  • Консультування з питань трансфертного ціноутворення.
  • Подання Звіту з контрольованих операцій.
  • Вибір методу для опису контрольованих операцій.
  • Формування діапазону цін/рентабельності.
  • Підготовка Документації з трансфертного ціноутворення.
  • Супроводження з питань ТЦУ та допомога у створенні ефективної системи взаємодії з відокремленими підрозділами.

У разі, якщо Вам вже було надіслано запит про надання Документації з трансфертного ціноутворення наявна послуг оперативної підготовки Документації та всіх необхідних документів.

Аудиторська фірма «Ві Ай Пі Аудит» надає допомогу оперативно та якісно за рахунок кваліфікованого персоналу та успішного досвіду проведення проектів. Ви можете звернутись за допомогою і отримати кваліфіковану відповідь не в залежності від досягнення Вами вартісних критеріїв. Адже побудова успішної компанії неможлива без якісного фінансового та управлінського планування.

Ми допоможемо Вам вчасно та вірно підготувати та подати Звіт, сформувати перелік всіх необхідних документів для того щоб Ви змогли мінімізувати ризики та витрати для власного бізнесу.