Суд, адмін оскарження

Суд, адмін оскарження

від 30 000 грн

Сучасні реалії економічного та суспільного буття передбачають тісне сплетіння багатоманітних публічних і приватних інтересів, співіснування яких, на жаль, не завжди є гармонійним. Як результат, можуть виникати різні конфліктні ситуації, для вирішення яких слід оптимально використовувати засоби позасудового та/або судового захисту.

Зважаючи на особливості законодавчого регулювання спірних правовідносин, Група компаній ефективно застосовує інструментарій досудового врегулювання спорів, зокрема, забезпечує якісний супровід претензійної роботи. Крім того, на етапі, що передує зверненню до суду, з урахуванням побажань Клієнта, ми сприяємо врегулюванню конфліктної ситуації в процесі медіації, що передбачає існування конструктивного переговорного процесу між сторонами конфлікту, переконливо репрезентуючи при цьому позицію Клієнта.

Група компаній має великий досвід супроводження різноманітних судових справ: цивільних, кримінальних, господарських, адміністративних, а також справ про адміністративні правопорушення. Ми забезпечуємо якісне представництво інтересів Клієнтів у широкому спектрі судових спорів: майнових, земельних, податкових, банківських, спорів у сфері захисту економічної конкуренції, прав інтелектуальної власності, з питань містобудівної діяльності, тощо.

Для супроводження кожного спору наша команда використовує виважений індивідуальний підхід, бажаючи досягти максимального ефекту задля захисту прав та охоронюваних законом інтересів Клієнта.
Також, Група компаній захищає права Клієнтів під час здійснення виконавчого провадження, слідкуючи за дотриманням законності під час виконання судових рішень.

Типові кейси

 

  • Юридичний супровід клієнтів в процесі перевірок податкової служби та інших контролюючих органів
  • Досудова робота з претензіями/скаргами/спірними ситуаціями
  • Участь адвоката в досудових слідчих діях
  • Представництво адвокатом в суді
  • Представництво Клієнта у виконавчому провадженні