Юридична консультація

Юридична консультація

від від 1 000 грн грн

Усні чи письмові поради щодо варіантів дій та/або з приводу того, як закон регулює правила дій конкретних ситуаціях.

Беручи до уваги колосальний масив правил, які все ще регламентують провадження підприємницької діяльності в Україні, бізнес повсякчас потребує аналітичних матеріалів з широкого кола питань, необхідних для прийняття управлінських рішень Команда Групи компаній володіє необхідною кваліфікацією та достатнім практичним досвідом для підготовки аналітичних матеріалів та консультування Клієнтів з питань цивільного, господарського, трудового, земельного, податкового, митного, адміністративного, кримінального та інших галузей права.

Ми готові забезпечити надання письмових та усних консультацій з усіх поточних питань, вирішення яких вимагає участі юристів, у будь-якому зручному для Клієнтів форматі – в режимі переписки електронною поштою, телефонних переговорів, особистих зустрічей. Результати вузькоспеціалізованих правових досліджень будуть оформлені у вигляді довідок із законодавства або правових висновків на фірмових бланках, скріплених підписом керуючого партнера Групи компаній. Крім того, Група компаній практикує проведення методичних заходів (тренінгів, семінарів та інших) для персоналу наших Клієнтів з метою їх ознайомлення з керівними принципами законодавства, яке регулює діяльність їх роботодавця.

Враховуючи специфіку Вашої діяльності, команда Групи компаній розробить програму заходу, підготують необхідні методичні матеріали та блискуче його проведе.