Реєстрації й дозволи

Реєстрації й дозволи

від 1 000 грн

Необхідність дотримання різноманітних формальностей супроводжує бізнес на кожному з етапів його існування, чи це є створення підприємства, отримання ним спеціального права на провадження певного виду діяльності, його припинення та інше. Успішне проходження згаданих реєстраційних та дозвільних процедур неможливо собі уявити без їх кваліфікованого правового супроводу.

Якщо Ви прийняли рішення скористатися нашими послугами у відкритті бізнесу, ми розробимо проекти відповідних установчих документів (установчих договорів, статутів, положень, рішень органів управління та інше), з урахуванням усіх Ваших побажань та застережень, заповнимо реєстраційні форми, забезпечимо подання документів в уповноважені установи та сплату необхідних зборів та платежів, виготовлення печаток, штампів та відкриття банківських рахунків.

Крім того, ми пропонуємо своїм Клієнтам широкий спектр послуг, пов’язаних з припиненням їх підприємницької діяльності, в тому числі формування та документальне забезпечення роботи ліквідаційної комісії, зняття з обліку в органах державної влади та інших уповноважених організаціях, закриття банківських рахунків, виключення відповідних записів із державних реєстрів, організацію передання документів на зберігання в архівні установи та інше. Також затребуваними є послуги Групи компаній щодо правового супроводу отримання документів дозвільного характеру (ліцензій, дозволів, погоджень) та проходження інших дозвільних процедур.

Типові кейси
  • Реєстрація компаній та ФОП

  • Реєстрація припинення діяльності компаній та ФОП (ліквідація)