IT-рішення бізнесу

IT-рішення бізнесу

від від 50 000 грн грн

Розробка ІТ-рішень для організації, управління, контрою, оцінки та обліку окремих бізнес-процесів

 

Левова частина сучасних бізнесів активно використовує можливість провести цифровізацію деяких своїх процесів. Комусь вдається відразу знайти готове програмне рішення, комусь доводиться замовляти розробку спеціально «під себе», а хтось так і залишається зі старими схемами роботи, бо не вдається реалізувати задумане.

У кожному випадку всім доводиться проходити однакові стадії: поява бажання щось цифровізувати; пошук процесу, який можна перевести в новий режим; пошук готового програмного рішення або розробника, який втілить задумане. Це все займає багато часу і потребує розуміння того, що і як можна цифровізувати і де шукати вирішення.

З  V.I. P. Consulting ви можете взагалі уникнути всього цього шляху або істотно зменшити свої витрати на його проходження та збільшити шанс отримання швидкого і позитивного результату. Ми проведем аналіз процесів, покажемо, які з них можна якісно та ефективно перевести в цифру, допоможемо знати потрібний продукт або розробника, написати правильне технічне завдання, забезпечимо контроль його якісного виконання і. т. ін..